Videod

Korteriühistu! Uut moodi rekonstrueerides saad 50% või kuni 1 000 000 eurot toetust!
Kuidas taotleda korterelamute tehaselise rekonstrueerimise toetust? Selgitame lihtsate sammudega!
Film TTÜ pereühiselamu liginullenergiahooneks tervikrenoveerimisest
Pane päike enda kasuks tööle!
Eesti on suurepärane koht päikeseelektri tootmiseks! Ettevõtted, korteriühistud, omavalitsused ja muud organisatsioonid saavad KredExist taotleda päikesepaneelide investeeringutoetust. Toetust saab energiatootmisseadme projekteerimiseks, soetamiseks ja ka paigaldamiseks. Uuri lisa www.kredex.ee/toetus.
Waldchnep OÜ – ettevõte, mis loob Ida-Virumaal töökohti
Waldchnep on hea näide sellest, et ettevõtte rajamise idee võib olla juhuslik, ent pühendumise ja vaevaga on võimalik suuri tegusid korda saata. Nende otsus piirilinna kolida lahendas kahtlemata mitu muret korraga – kohalikud said juurde stabiilse tööandja ning ettevõtte laienemine ei ole jäänud tööjõu puudumise taha.
GuestJoy - hotellide tööd hõlbustab Eestis loodud tarkvaralahendus
GuestJoyd iseloomustab hästi ütlus „Kus viga näed laita, seal tule ja aita“. Ettevõtte asutajatele meeldib reisida, ent reisimise käigus nägid nad hotelliturul selget puudust ja võimalust see tehnoloogia abil ära lahendada. Tulemuseks on platvorm, millega on hotellidel võimalik parandada nii külaliste külastuskogemust kui ka müüa rohkem lisateenuseid.
Muhu Leib alustas ja laiendas KredExi toel tegevust
Muhu Leib alustas ja laiendas KredExi stardilaenu ning laenukäenduse abil oma tegevust. Muhu Leib küpsetab tõenäoliselt parimat leiba maailmas.
SRC Group AS on juhtiv merendussektori teenusepakkuja
SRC Group on laia haardega ettevõte, mis tegutseb laevandus-, off-shore´i ja tööstussektoris üle maailma. Viimastel aastatel on nad järjepidevalt investeerinud ettevõtte konkurentsivõime ja müügivõimekuse kasvu. Nende soov pakkuda parimaid teadmispõhiseid lahendusi ja väga head kvaliteeti on kindlasti kasuks tulnud ja annab vajaliku konkurentsieelise.
Softrend - õige diivan
Softrend on mööblitootja, kes on selgelt läbi mõelnud oma kliendikogemuse ja positsioneerinud end turul vastavalt. Nad ei müü kliendile lihtsalt diivanit, vaid Softrendi eesmärk on pakkuda head kogemust pikkadeks aastateks ja seda alates hetkest, kui klient esimest korda salongi astub.
Coffee People röstib parimat kohvi maailmas
Coffee People on hea näide täielikust pühendumisest – oma huvile, oma ettevõttele, oma varustajatele ning lõpptarbija võimalikult täiuslikule kohvikogemusele. Ettevõtete tootmise ja tarneahelate jätkusuutlikkuse tagamine ei ole enam erand, vaid saamas normiks ning Coffee People on kahtlemata konkurentidest suure sammu võrra ees.
Milliseid võimalusi pakub KredEx korterelamute korrastamiseks?
KredEx tutvustas Energiamessil "Kütame!" oma teenuseid.