Veebiseminar "Kuidas maandada makseriske?"

03.10.2014

Tutvustus

80% ettevõtetevahelistest tehingutest toimub krediiditingimustel – kaup saadakse kätte kohe, kuid maksekohustus lükatakse tulevikku. Mariko Rukholm AS KredEx Krediidikindlustus juhatuse liige räägib ülevaatlikult ja väga praktiliselt krediidiriski teemadel. Osaledes veebiseminaril saate teadmised kuidas ettevõtet kaitsta makseriski eest!

Sihtrühm

Äriühingute juhatuse liikmed, tegevjuhid, raamatupidajad, müügijuhid, ekspordijuhid.

Teemad

  • Mis saab siis, kui partner lubatud tähtajal ei maksa?
  • Kuivõrd me mõtleme, mida partneri krediidirisk ettevõtte jaoks tähendab?
  • Milline on meie lähiriikide maksepraktika?
  • Kuidas äripartneriga seotud riske hinnata?
  • Kuidas krediidiriske maandada ja muuta need võimalusteks?

Aeg ja maht

29. oktoober 2014, kell 14.00 - 15.30

Toimumiskoht

Koolitus toimub internetis Addenda OÜ veebiseminari keskkonnas.

Enne veebiseminari saadetakse link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.

Koolitust on võimalik jälgida oma töökohal, kodus või mujal teile sobivas kohas.

Koolituse jälgimiseks on tarvis arvutit, internetiühendust ning mugavamaks kuulamiseks kõrvaklapid.

Koolitaja

Mariko Rukholm

Mariko Rukholm on riigi krediidikindlustusseltsi AS KredEx Krediidikindlustus üks käivitajatest, mis alustas tegevust aastal 2010. Tema vastutusvaldkondadeks täna on teenuste arendus, müügijuhtimine ja kliendisuhete hoidmine. Ettevõtete nõustamine krediidiriskide juhtimisel ja maandamisel on olnud Mariko töövaldkonnaks üle kümne aasta. Aastatel 2001 kuni 2005 töötas ta sihtasutuses KredEx ekspordidivisjoni kliendihaldurina, kus osales ekspordigarantiide väljatöötamises ning aitas eksportivatel ettevõtetel finantsriskide maandamisel lahendusi leida. Sihtasutusele KredEx järgnes viieaastane töökogemus riskijuhtimis- ja kindlustusvahendusfirmas AS Marsh Kindlustusmaakler, kus Mariko rolliks oli välja arendada krediidikindlustuse suund Eestis ning Lätis. Neil aastail kasvas Marsh Eesti suurimaks krediidikindlustuse vahendajaks Eestis. Mariko on hariduse omandanud Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonnas, kus ta on kaitsnud magistrikraadi ärirahanduses. Lisaks on ta täiendanud end kursustel välisülikoolide, teiste riiklike ekspordiagentuuride ja krediidikindlustusseltside juures.

Maksumus

Registreerudes kuni 15. oktoobrini on soodushind 29 € + km, hilisematele registreerujatele tavahind 39 € + km. Peale arve tasumist saadetakse veebiseminari link, mille kaudu sisenetakse vahetult enne veebiseminari algust Addenda veebiseminari keskkonda.

Registreeri koolitusele

Registreerida koolitusele saate end meie kodulehel vajutades nuppu Registreeri koolitusele

Enne veebiseminari saadetakse Teile vastav sisenemise link, mille kaudu pääseb veebiseminari keskkonda alates 10 minutit enne veebiseminari algust.