Ühendasutuse nõukogu sai Asutajate seast uue liikme

07.02.2023

Ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Kristjan Järvan nimetas EASi ja Kredexi ühendasutuse uueks nõukogu liikmeks Asutajate Seltsi esindaja ja idufirma Salv tegevjuhi Taavi Tamkivi.

Pilt
Taavi Tamkivi
Taavi Tamkivi

„EAS on oluline partner ettevõtluse ökosüsteemi arendamisel ja koostöövõimaluste loomisel traditsiooniliste sektorite ja idusektori vahel. Kuigi Eesti on täna hea kasvulava uute iduettevõtete loomiseks, tuleb meil ettevõtluskeskkonna kujundamisel üha enam arvestada ka iduettevõtete järgmiste arengufaaside ja kasvuettevõtete muutunud vajadustega. Loodan, et Taavi Tamkivi Asutajate Seltsi esindajana aitab seda vaadet ka nõukogu tasandil veelgi rohkem sisse tuua,“ selgitas minister Kristjan Järvan.

Taavi Tamkivi on rahapesuga võitleva idufirma Salv tegevjuht ja kaasasutaja ning kuulub ka finantssektori esindusorganisatsiooni FinanceEstonia nõukokku. Varasemalt on Tamkivi töötanud nii Wise, Skype kui BigBank meeskondades.

EASi ja Kredexi ühendasutuse ettevõtjatest ja asjatundjatest koosnevasse nõukogusse kuuluvad lisaks Tamkivile Arto Aas, Helo Meigas, Mait Palts, Renno Veinthal, Sille Kraam, Hannes Ojangu, Anto Liivat ja Johan Kärp, nõukogu juhib Kristi Tiivas.