Narvas toimub 24. aprillil renoveerimismess

17.04.2024

KredEx korraldab koos Eesti Korteriühistute Liiduga 24. aprillil Narvas Tartu Ülikooli Narva kolledžis tasuta renoveerimismessi, kus korteriühistud saavad nõu kortermaja renoveerimisest.

Pilt
Renoveerimismess Narvas
Narvas toimub 24. aprillil renoveerimismess

Eesti Korteriühistute Liidu (EKÜL) juhatuse esimehe Andres Jaadla sõnul pakutakse Narvas sealsetele korteriühistutele kolleegide tuge ja praktilist nõu. „Kõige paremini mõjub ikka kolleegide kogemus, informatsioon praktikult praktikule ja seda just tahamegi Narvas pakkuda. Näiteks korteriühistud Rakveres ja Tapal on saanud hulga renoveerimiskogemusi ja neist saab Narvas kindlasti ülevaate,“ julgustas Jaadla idavirumaalasi naabrite kogemust kasutama. 

Renoveerimismess „Renoveerimisest erinevate nurkade alt. Kas, milleks ja kuidas renoveerida?“ leiab aset 24. aprillil kell 11.30-17.00 Tartu Ülikooli Narva kolledžis (Raekoja plats 2, Narva). Osalema on oodatud korteriühistute juhid ja kõik teised, kes on renoveerimise teemadest huvitatud. Üritus toimub eesti ja vene keeles. Osalemine on tasuta.

Kell 12.00-14.00 toimub ettekannetest ka otseülekanne. „Rõhutame, et siiski tasub kohale tulla, sest see on ainulaadne võimalus erinevate spetsialistidega näost-näkku suhelda ja küsimusi küsida,“ ütles KredExi Ida-Viru korteriühistute konsultant Ljudmila Peussa.

Messil on esindatud järgmised ettevõtted ja asutused: Ehituskonsult Grupp, Tartu Ülikool ja Tartu Regiooni Energiaagentuur (TREA), Henkel Balti, Hutton, AS Vant, Eesti Puitmajaliit, Mesa Eesti, Soojusekspert Tallinn, Swedbank, SEB pank, Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit ja ELENA projekt, KredEx ning Eesti Korteriühistute Liit.

Ülekannet saab vaadata siit: https://www.youtube.com/live/UFOY92kZMMk?si=gdLsodDPh1PypRiL

Rohkem infot ja päevakava:  https://ekyl.ee/kutse-renoveerimismessile-narvas

EASi ja KredExi ühendasutus on üks osapool Euroopa Liidu projektis LIFE IP BuildEST, mis toob kokku eri osapoolte teadmised ja kogemused Eesti elamufondi rekonstrueerimiseks aastaks 2050.