KredEx osaleb Eesti esimesel Energiamessil

20.09.2016

Laupäeval 24. septembril toimub Pärnus Martensi väljakul Eesti esimene Energiamess „Kütame!“. Sissepääs on tasuta ning üritusel on oma teenuseid ja toetusi tutvustamas ka KredExi eluaseme ja energiatõhususe parimad spetsialistid.

Energiamessi missiooniks on harida energiatarbimisega kokku puutuvaid Eestimaa elanikke ning edendada (energia)säästlikku ja tarka käitumist igapäevaeluks vajalike oskuste osas. Selleks korraldavad Eesti Messid koostöös energiavaldkonna partneritega Energiamessi kui üleriigilise kommunikatsiooniprojekti, mille raames tehakse eksponentidele veebiturundust (sh promotegevused sotsiaalmeedias), toodetakse telesaade, antakse välja üleriigiline ajaleht ja korraldatakse platsimess.

Energiamessi platsimessil Pärnus tutvustatakse uusi tooteid ja lahendusi nii eramute kui korterite kütmiseks, jahutamiseks, ventileerimiseks kui ka energiasäästuks. Messil toimuvad praktilised rahvakoolitusprogrammid "Eesti rahva energiakool", mille käigus jagatakse igapäevaeluks vajalikke teadmisi ja praktilisi oskusi. Rahvakoolituse materjalid avaldatakse veebis ja messi ajalehes.

Energiamessi koostööpartneriteks ja eksponentideks on energiavaldkonna ettevõtted ja organisatsioonid. Ka nemad on messiplatsil esindatud ning valmis aitama nii nõu kui jõuga.

Energiamessi platsimessi on külastama oodatud kõik kellel on teema vastu huvi. Sissepääs on tasuta. Energiamess avab oma uksed juba hommikul kell 10 ning lõppeb 18.00.

Kohtume 24. septembril Pärnus!