Energiasäästunädal keskendub hoonete energiasäästule

03.11.2010

Tartu Regiooni Energiaagentuur korraldab korraldab 8.-12. novembrini koostöös KredExi, Eesti Energia, Eesti Korteriühistute Liidu, Säästva Eesti Instituudi, Tartu Teaduspargi ning Kliima- ja Energiaagentuuriga teise üle Eestilise energiasäästunädala, mille eesmärk on panna inimesi mõtlema energia tarbimise ning selle vähendamise peale. Ühte nädalasse on koondatud mitmeid tegevusi ja üritusi, et anda sellele teemale suurem kuuldavus ja nähtavus.

Selle aasta läbivaks teemaks on energiasääst hoonetes ning nädala jooksul on  võimalus osa võtta energiasäästu seminaridest üle Eesti. Lisaks toimub energiasäästu tutvustavate videoklippide konkurss koolinoortele ja  tudengite väitlusklubi.  

Energiasäästunädala tarbeks on avatud spetsiaalne kodulehekülg www.energiatark.ee, kust leiab infot nädala üritustest ja osalevatest organisatsioonidest ning häid nõuandeid üldiseks säästlikuks käitumiseks.

Energiasäästunädalale oodatakse osalema kõiki asutusi, ettevõtteid ja ühendusi, kes toodavad, vahendavad, töötlevad ja tarbivad energiat või kellel on energia säästmist puudutav sõnum, mida tarbijatele edastada. Kavaga saab liitud kuni 5.novembrini.  

Eesti esimene energiasäästunädal toimus KredExi eestvedamisel 2009.aasta novembrikuus.

Energiasäästunädalat aitab läbi viia Euroopa Liit.

Tartu Regiooni Energiaagentuur
[email protected]
52 53 868