Ajujaht ootab äriideid

27.09.2011

25. oktoobrini saab esitada ideid ja projekte Eesti suurimale ettevõtluskonkursile Ajujaht, mille auhinnafond on senisest kolmandiku võrra suurem – kokku 95 000 eurot (varemalt miljon krooni). Konkursi ellukutsuja on EAS, selle korraldamist rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest. 

Miks osaleda?

·         Konkursi parimad saavad oma idee teostamiseks reaalses rahas stardikapitali. Selle aasta auhinnafond on aegade suurim - 95 000 EUR’i!·         Sul avaneb võimalus kohtuda edukate ettevõtjate, investorite, valdkonna ekspertide ja nõustajatega. Tugev kontaktvõrgustik on olulisemgi kui raha·         Omandad kiirkorras ettevõtluskogemuse. Ajujahi jooksul pead oma ideest arendama reaalse toote/teenuse ja saama ka esimesed kliendikontaktid.·         Saad osa ülipraktilisest ettevõtlusprogrammist, kus õpid eelkõige teiste kogemustest. Oma äri arendamisel toetavad sind kogenud mentorid.·         Saad väärtuslikke nõuandeid ja tagasisidet igal sammul enda äri arendamisel. Anna endale võimalus muuta maailma ja saada Eesti ettevõtluse ja innovatsiooni edulooks! Äriideede esitamise tähtaeg on 25. oktoober 2011 kell 24:00!
 Esita oma idee www.ajujaht.ee . Hoolitse ka selle eest, et oleksid pidevalt kursis Ajujahi tegemiste ja toimetamistega ning saa osa põnevast ettevõtlusmaailmast: ·         tule Ajujahi fänniks Facebookis www.facebook.com/Ajujaht·         tutvu väärtusliku videomaterjaliga www.youtube.com/ajujaht