6-.14.maini toimub esimene Euroopa ettevõtlusnädal

05.05.2009

Esimene Euroopa ettevõtlusnädal toimub Euroopa Komisjoni eestvedamisel 6.–14. mail 2009. Nädala jooksul toimub üle Euroopa üritusi, mille eesmärgiks on edendada ettevõtlust ning jagada ettevõtjatele teavet toetustest ja nõuandeid tegevuse arendamiseks.

Euroopa Komisjoni esindus Eestis, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium, KredEx, Kaubandustööstuskoda, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ning Junior Chamber International Estonia (JCI ehk rahvusvaheline noortekoda) koondavad 11. mail Tallinnas Swissotelis oma jõud, et teavitada Eesti ettevõtjaid nii Euroopa Liidu kui riiklikest teotusmeetmetest. JCI eestvedamisel toimub paralleelselt seminarile ärikiirkohtumine, mis aitab ettevõtjatel luua uusi kontakte ja tutvusi.

Konverentsikeskuses on kogu päeva vältel järgmiste organisatsioonide infolauad: Euroopa Komisjon, EAS, Kaubandus-Tööstuskoda, Kredex, Junior Chamber International Estonia

Kutsume Teid seminaril osalema ning laiapõhjalisest infost osa saama! Palume registreerida aadressil: [email protected] hiljemalt 8. maiks.

Üritus on osalejatele tasuta.

Lisainfo üritusest:

Kertu Kaera
Euroopa Komisjoni Esindus Eestis
e-post: [email protected]
Tel: 6264400