fbpx Uudised | KredEx

Viimased uudised

Placeholder for KredExi toel sai mullu uue hingamise 374 eramaja üle kogu Eesti
KredExi toel sai mullu uue hingamise 374 eramaja üle kogu Eesti 18.02.2021
Eelmisel aastal kasvas hüppeliselt nende koduomanike arv, kes võtsid riigi toel ette oma eramaja renoveerimise ja energiatõhususe suurendamise – kokku toetas KredEx 374 renoveerimisprotsessi kogusummas 3,35 miljonit eurot. Väikeelamute rekonstrueerimistoetusega jätkatakse ka tänavu ning taotlusi hakatakse vastu võtma alates 1. märtsist. Sel aastal on toetusteks ettenähtud 1,3 miljonit eurot.
Placeholder for KredEx peatab ajutiselt kriisimeetmete menetlemise
KredEx peatab ajutiselt kriisimeetmete menetlemise 31.12.2020
KredEx peatab ajutiselt erakorraliste kriisimeetmete menetlemise alates 31. detsembrist. Senikaua vaadatakse üle 2020. aastaks eraldatud toetuse mahud ja eesmärgid. Esmase positiivse otsuse saanud taotluste menetlus jätkub ka uuel aastal.  
Placeholder for Ühistud saavad kortermaja uudseks rekonstrueerimiseks kuni 1 miljon eurot toetus
Ühistud saavad kortermaja uudseks rekonstrueerimiseks kuni 1 miljon eurot toetus 30.12.2020
1. veebruarini saavad korteriühistud KredExist taotleda tüüpprojektide järgi ehitatud kortermajade uutmoodi, tehaseliseks rekonstrueerimiseks kuni 1 miljon eurot toetust, mis annab majale kaasaegse välimuse, energiakulude kokkuhoiu ja tagab hea sisekliima.

Placeholder for KredExi kodutoetust sai tänavu 259 lasterikast peret
KredExi kodutoetust sai tänavu 259 lasterikast peret 22.12.2020
KredExi kodutoetust said sel aastal 259 kolme- ja enamalapselist vähekindlustatud peret, kokku kasvab nendes peredes 954 last. Ühtekokku eraldati tänavu toetusteks ligi 3,1 miljonit eurot. Kokku on KredEx 14 aasta jooksul parandanud ligi 17 000 lapse elamistingimusi.
Placeholder for Eesti iduettevõte sai võidu mainekal rahvusvahelisel konkursil
Eesti iduettevõte sai võidu mainekal rahvusvahelisel konkursil 21.12.2020
Eesti iduettevõtte Navicup loodud interaktiivne kaardirakendus ja audiogiid kuulutati mainekal World Summit Awards võistlusel enam kui 8000 kandidaadi hulgast võitjaks turismi ja kultuuri kategoorias.
Placeholder for Saku alustas KredEx Krediidikindlustuse abil suuremahulist eksporti Venemaale
Saku alustas KredEx Krediidikindlustuse abil suuremahulist eksporti Venemaale 21.12.2020
Saku Õlletehas alustas sel sügisel suuremahulist eksporti Venemaale ning pruulikoja esindusõlu Saku Kuld on müügil enam kui 8500 kaupluses üle kogu riigi; ekspordilepingu sõlmimist toetas KredEx Krediidikindlustus.

Arhiiv

Filtreeri