Uudised

Viimased uudised

Placeholder for EASi ja KrEdexi ühendasutuse juhatuse esimeheks saab Kati Kusmin
EASi ja KrEdexi ühendasutuse juhatuse esimeheks saab Kati Kusmin 26.09.2023
EASi ja KredExi ühendasutuse nõukogu kinnitas täna uueks juhatuse esimeheks pikaajalise tippjuhi kogemusega Kati Kusmini, kes asub ametisse 6. detsembril. Ühendasutuse juhatuse liikmetena jätkavad Sigrid Harjo, Liina Maria Lepik, Aare Järvan ja Paul Kalle.
Placeholder for Väikeelamute kütteseadmete uuendamise taotluste vastuvõtt on tehnilise rikke tõttu peatatud
Väikeelamute kütteseadmete uuendamise taotluste vastuvõtt on tehnilise rikke tõttu peatatud 18.09.2023
RTK hallatav struktuuritoetuste e-keskkond ei pidanud suurele taotlejate huvile vastu ning veidi pärast taotlusvooru avanemist kell 9 jooksis süsteem kokku. Hetkel on taotluste vastuvõtt rikete kõrvaldamise ajaks peatatud. Uue taotlusvooru avamise täpne kuupäev antakse teada 25. septembril.
Placeholder for Uuring: Eesti majanduse veduriks võib saada kuus tehnoloogiavaldkonda
Uuring: Eesti majanduse veduriks võib saada kuus tehnoloogiavaldkonda 13.09.2023
EASi ja KredExi ühendasutuse tellimusel koostöös erivaldkondade ekspertidega valminud uuring toob välja kuus süvatehnoloogia valdkonda, kus Eestil on suurim potentsiaal nii teadus- ja arendustegevuses kui ka tootmises.

Placeholder for Tallinn on Euroopa iduettevõtjate üks lemmiklinnadest
Tallinn on Euroopa iduettevõtjate üks lemmiklinnadest 08.09.2023
Euroopa iduettevõtjad nimetasid Tallinna Euroopa kõige ihaldusväärsemate linnade edetabelis kaheksandaks. Tegemist on kõrgeima positsiooniga Balti- ja Põhjamaade pealinnade hulgas ning esikümnesse mahub Tallinna järel nendest vaid Stockholm.
Placeholder for Vana küttekolde asendamise taotlusvoor avaneb 18. septembril
Vana küttekolde asendamise taotlusvoor avaneb 18. septembril 04.09.2023
Suurema õhusaastega piirkondade elanikud saavad alates 18. septembrist EASi ja KredExi ühendasutusest küsida toetust vana ahju asemele uue ahju ehitamiseks või selle soojuspumbaga asendamiseks, aga ka vana katla uue katla või soojuspumbaga asendamiseks või oma elamu kaugküttega liitmiseks.
Placeholder for Pärnumaa iduettevõtete käive kasvas üle kahe korra
Pärnumaa iduettevõtete käive kasvas üle kahe korra 03.09.2023
Startup Estonia ning Eesti Maksu- ja Tolliameti andmetel tegid Pärnus ja Pärnumaal tegutsevad iduettevõtted aasta esimese kuue kuuga 4,3 miljonit eurot käivet ehk 139% enam, kui mullu samal ajal. Kohalikud idufirmad tasusid riigile 870 tuhat eurot tööjõumakse, mida on 151% võrra enam, kui mullu esimesel poolaastal.

Arhiiv

Filtreeri