Viimased uudised

Placeholder for Selgitus: millest tulenevad ettevõtjatele mõeldud KredExi kriisimeetmete piirangud?
Selgitus: millest tulenevad ettevõtjatele mõeldud KredExi kriisimeetmete piirangud? 06.04.2020
KredEx avalikustas ülemöödunud reedel ettevõtetele mõeldud kriisimeetmete esmased tingimused. Meetmete eesmärk on leevendada koroonapuhangust tingitud mõjusid Eesti ettevõtetele, tagada nende jätkusuutlikkus ja säilitada seeläbi võimalikult palju töökohti. Palju küsimusi on tekitanud tingimustes olevad välistused ettevõtete tegevusvaldkondade osas. Täpsemad tingimused on leitavad lehelt www.kredex.ee/koroona.
Placeholder for KredExi juht Lehar Kütt: Oleme avatud koostööle ning valmis täiendama kriisimeetmete tingimusi
KredExi juht Lehar Kütt: Oleme avatud koostööle ning valmis täiendama kriisimeetmete tingimusi 01.04.2020
KredEx avalikustas möödunud reedel ettevõtetele mõeldud kriisimeetmete esmased tingimused. Meetmete eesmärk on leevendada koroonapuhangust tingitud mõjusid Eesti ettevõtetele, tagada nende jätkusuutlikkus ja säilitada seeläbi võimalikult palju töökohti. Juba on tulnud ka tagasisidet ettevõtlusorganisatsioonidelt, mida arvesse võttes plaanib KredEx meetmeid edaspidi täiendada.
Placeholder for KredEx alustab koostöös pankadega esimeste kriisimeetmete pakkumist
KredEx alustab koostöös pankadega esimeste kriisimeetmete pakkumist 27.03.2020
Koroonaviiruse jätkuv levik on tinginud Eesti ettevõtete majandustegevuses tõsiseid tõrkeid. Ettevõtete abistamiseks töötas riiklik finantseerimisasutus KredEx välja kriisimeetmed, millest esimesi hakatakse alates järgmisest nädalast pakkuma. Täpsete tingimustega saavad ettevõtjad aga juba tänasest tutvuda lehel www.kredex.ee/koroona. Esimeste KredExi kriisimeetmete rakendamine toimub läbi pankade.    

Placeholder for Uuring: Teadusmahukatel iduettevõtetel on Eestis keeruline kasvada
Uuring: Teadusmahukatel iduettevõtetel on Eestis keeruline kasvada 25.03.2020
Riikliku riskikapitalifondi valitseja SmartCap poolt tellitud uuringust selgub, et kapitali kättesaadavus ei ole tarkvaralahendusi pakkuvatel tehnoloogiaettevõtetel Eestis kunagi parem olnud. Samas napib kapitali kõrgtehnoloogiliste ja teadusmahukate iduettevõtete arendamiseks, mida tunnistavad nii iduettevõtjad kui investorid.
Placeholder for KredEx hakkab pakkuma kriisimeetmeid koroonaviiruse tõttu raskustesse sattuvate ettevõtete aitamiseks
KredEx hakkab pakkuma kriisimeetmeid koroonaviiruse tõttu raskustesse sattuvate ettevõtete aitamiseks 19.03.2020
Koroonaviiruse jätkuv levik on tinginud Eesti ettevõtete majandustegevuses tõsiseid tõrkeid. Nende mõjude leevendamiseks kavandab riiklik finantseerimisasutus KredEx täiendavaid meetmeid, mis on suunatud Eesti ettevõtete abistamisele. Meetmete paketid töötatakse välja vastavalt kriisi kulgemise erinevatele võimalikele stsenaariumitele ja järgmisel nädalal ollakse valmis rakendama neist esimesi. Hetkel töötatakse välja täpsemaid tingimusi, mis avaldatakse jooksvalt.
Placeholder for Naistepäeva statistika! Naiste asutatud iduettevõtted kaasasid mullu rekordmahus investeeringuid
Naistepäeva statistika! Naiste asutatud iduettevõtted kaasasid mullu rekordmahus investeeringuid 08.03.2020
Startup Estonia andmebaasi andmetel töötab Eesti iduettevõtetes kokku üle 6000 inimese ning neist 36% on naised. Eesti idufirmade asutajatest 15% on naised, kusjuures mitmed neist on asutanud mitu iduettevõtet. 

Arhiiv

Filtreeri