Nõustamine maakondlikes arenduskeskustes

Pakume korteriühistutele erinevaid finantsteenuseid, mis aitavad hoonet säilitada, suurendada selle energiatõhusust ja parandada sisekliimat. Meie kaudu on võimalik taotleda nii laenu ja laenukäendust kui ka tagastamatut toetust.

Nüüd pakuvad maakondlikud arenduskeskused üle Eesti (välja arvatud Harjumaal, kus nõustab KredEx; Ida-Virumaal, kus nõustab KredEx ja Ida Virumaa Omavalitsuste Liit ning Lääne-Virumaal, kus nõustab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit) tasuta konsultatsioone korteriühistutele suunatud KredExi teenuste osas. Selleks pead valima sulle sobiva maakonna, võtma ühendust valitud maakonnas töötava konsultandiga ja leppima kohtumiseks aja kokku. Saad seda teha SIIN.

Maakondlike arenduskeskuste konsultandid nõustavad järgmiste teenuste osas:


Konsultant selgitab, millised on

  • sinu korteriühistule sobivad teenused
  • taotlejale ja taotlusele esitatud nõuded
  • taotlemiseks vajalikud dokumendid
  • laenu, käenduse või toetuse abil finantseeritavate tööde nimekiri
  • toetuse saaja kohustused
  • protsess ja selle tähtajad


Vajadusel pakub konsultant abi ka KredExi taotluse täitmisel ja esitamisel.

Lisaks, maakondlike arenduskeskuste konsultante on võimalik tasuta kutsuda osalema korteriühistu üldkoosolekul, kus nad aitavad selgitada korteriühistule suunatud teenuste tingimusi. Tehnilistes küsimustes aitavad jätkuvalt KredExi kodulehel toodud tehnilised konsultandid.

Konsultatsioone on vastavalt piirkonnale võimalik saada eesti ja vene keeles.

Võta julgelt ühendust enda piirkonna arenduskeskusega https://www.arenduskeskused.ee/kontakt/ 
PS! 

Harjumaa korteriühistuid nõustab KredEx - võta ühendust Jana Toomega [email protected], 5306 4914.
Ida-Virumaa korteriühistuid nõustab KredEx - võta ühendust Ljudmila Peussaga [email protected], 5561 8685 ja Ida Virumaa Omavalitsuste Liit - võta ühendust Alla Borisovaga [email protected], 5556 2477.
Lääne-Virumaa korteriühistuid nõustab Lääne-Viru Omavalitsuste Liit - võta ühendust Marko Teivaga [email protected], 5344 0585.

Life


Selle veebilehe sisu eest vastutab ainuisikuliselt KredEx (Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus) ja see ei peegelda tingimata Euroopa Liidu arvamust.