Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!SmartCap

AS SmartCap on KredExi tütarettevõte, mis tegutseb Finantsinspektsiooni poolt väljastatud väikefonidvalitseja tegevusloa ja investeerimisfondide seaduse alusel. SmartCapi investeerimisfondi Early Fund II ainuomanikuks on Eesti Vabariik. 

SmartCapi missioon on luua viljakas pinnas uuendusmeelse ja ettevõtliku Eesti arenguks. Teeme seda koos Põhja-Euroopa parimate riskikapitali fondijuhtidega, mis võimaldab luua elujõulise riskikapitali ökosüsteemi. Meie fondijuhtidest partnerid investeerivad rahvusvahelistesse kiire kasvupotentsiaaliga idufirmadesse, pakkudes neile samaaegselt ka nõustamisteenust. SmartCapi investeerimistegevuse põhimõtteid kirjeldab lähemalt meie investeerimisstrateegia

SmartCap on fondivalitseja, mis valitseb fondifondi, paigutades kapitali varase faasi riskikapitalifondidesse. Fondifondi mudel võimaldab orgaanilist riskikapitalituru arengut muutes riskikapitaliturule sisenemise barjäärid madalamaks suuremale hulgale erainvestoritele. See tagab paremad kasvurahastuse võimalused, et Eesti saaks eelistatud asukohaks ka mujalt maailmast pärit uuenduslikele tehnoloogiaettevõtetele. 

Investeerimisstrateegia elluviimisel toetume praegustele ja uutele riskikapitalivaldkonna fondijuhtidele, kel on tugev institutsionaalne võimekus ja suutlikkus juhtida varase faasi investeeringuid. Koostöös fondivalitsejatega loome mitmekesise portfelli varase faasi riskikapitalifondidest. Fondid investeerivad kaasatud vahendid tugeva kasvupotentsiaaliga varase faasi idufirmadesse.

SmartCap on Eesti Era- ja Riskikapitali Assotsiatsiooni liige ja Eesti Äriinglite Assotsiatsiooni toetajaliige.

SmartCapi kontaktid leiate siit.

 

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.