Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!Balti Innovatsioonifondi allfondid

Balti Innovatsioonifondi raames on investeerimisotsuse saanud järgmised fondijuhid, kes investeerivad või on investeerimistegevust alustamas:

BaltCap on Balti riikide juhtiv era- ja riskikapitaliettevõte, mis investeerib kasvule suunatud Baltimaade ettevõtetesse ning finantseerib ettevõtete väljaoste. BaltCap on esindatud nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Tänaseks on BaltCap hallanud mitmeid investeerimisfonde kogumahuga 260 miljonit eurot ja teinud üle 60 investeeringu. BaltCapis on 16 investeerimisprofessionaalist koosnev püsiv ja kogenud meeskond – 100+ aastat kogemust erakapitali valdkonnas. BaltCapil on tugev institutsionaalne investorbaas, kuhu kuuluvad nii kohalikud kui ka rahvusvahelised investorid. BaltCap on vastutustundlik ettevõte – 2008. aastal ühineti ÜRO Vastutustundliku Investeerimise Programmiga (United Nations Principles for Responsible Investment - UNPRI).

BaltCap
Aadress: Tartu mnt 2, 10145 Tallinn
Tel: +372 665 0280
www.baltcap.com
E-mail: info at baltcap dot com


BPM on Baltikumi ja Poola ettevõtetele suunatud mezzanine investeerimisfond. Ühe investeeringu suurus jääb vahemikku 2-7 mln eurot, erandjuhul kuni 10,5 mln eurot. Investeeringu eesmärgiks võib olla nii ettevõtte laienemise rahastamine, väljaost, kui kapitali restruktureerimine. Mezzanine rahastamine on sobiv alternatiiv ettevõtjatele, kes soovivad säilitada (või omandada) enamusosalust aktsiakapitalis ning omada kontrolli ettevõtte juhtimisel. BPM ei sekku ettevõtte igapäevajuhtimisse, kuid teeb tihedat koostööd juhtkonnaga. BPM võib investeerida väga erinevatesse sektorisse tootmisest infotehnoloogiani, küll aga on välistatud start-up’id, kinnisvaraprojektid ning turnaround olukorrad.

BPM Capital
Aadress: Viru väljak 2, 10111 Tallinn
Tel: +372 605 0073
www.bpmcapital.eu
E-mail: info at bpmcapital dot eu


Livonia Partners on Balti riikidele suunatud erakapitali fond, mille peamised investorid on Balti ja Skandinaavia pensionifondid ja Euroopa struktuurfondid. Investeerimismeeskonna kogemus ja tuumik põhineb LHV Capital fondil, mille Rain Lõhmus ja Mindaugas Utkevicius asutasid 2005. aastal. Sellest ajast on investeerimisportfelli kuulunud sellised Eesti ettevõtted nagu näiteks Piletilevi, Qvalitas ja Arhiivikeskus. Tänaseks on välja kujunenud fookus peamiselt tööstus- ja teenusettevõtelele. Livonia investeeringu suuruseks on 3 kuni 15 miljonit eurot ja investeeritakse peamiselt enamusosaluse väljaostmise kaudu. Valikuliselt tehakse investeeringuid vähemusosalusse. Huviorbiiti kuuluvad ettevõtted, mille käive ulatub vahemikku 5 kuni 40 miljonit eurot.

Livonia Partners
Aadress: Tartu mnt 2, Tallinn, Estonia, 10145
Tel: +372680 0441 
www.lhvcapital.com
E-mail: kaido dot veske at livoniapartners dot com

 

Karma.vc on Euroopa tehnoloogiaettevõtetesse investeeriv riskikapitalifond, mille fookuses on varajases ja kasvufaasis olevad tarkvaralahendused. Fond on loodud Margus Uudami, Kristjan Laanemaa ning Tommi Uhari poolt. Partneritel on pikajaline riskikapitaliinvesteeringute haldamise, tipp- ja finantsjuhtimise kogemus ettevõtetest Ambient Sound Investments, ST-Microelectronics, Nokia jt. karma.vc nõustajateks on Skype’i asutajate hulka kuulunud Ahti Heinla ja Jaan Tallinn.

Karma Ventures OÜ
Aadress: Toompuiestee 33a, 10149 Tallinn
www.karma.vc/#start
E-mail: good at karma dot vc

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.