Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!28.09.2010

Tippettevõtjad jagavad noortega oma ettevõtluskogemusi

Skype’i, Webmedia ning teiste rahvusvaheliselt edukate Eesti firmade tippjuhid pakuvad ettevõtluskonkursi Ajujaht inspiratsiooniseminaril noortele tasuta koolitust.

9. oktoobril Tallinna Tehnikaülikooli Küberneetikainstituudis ning otsepildina internetis ülekantaval üritusel jagavad oma ettevõtluskogemusi näiteks Skype Eesti juht Sten Tamkivi, rahvusvahelisi investeeringuid suunav Margus Uudam Ambient Sound Investment’ist, börsiambitsioonidega Webmedia juht Taavi Kotka, mitmeid startuppe käivitanud ingelinvestor Yrjö Ojasaar, Ajujaht 2010 võitja Click&Grow autor Mattias Lepp ning tunnustatud juhtimiskonsultandid Ülo Vihma ja Marko Rillo.
 
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse juhatuse esimees Ülari Alametsa sõnul pakub Eesti parim ettevõtluskonkurss Ajujaht noortele ainulaadse võimaluse arutada oma ideid parimate koolitajate ning ärimeestega, konkureerides sealjuures veel märkimisväärsele stardikapitalile. “Juba Ajujahi soojenduskonverents toob algajate ettevõtjate ette suure hulga tippesinejaid, keda saab tavapäraselt kuulata ainult kopsaka osavõtumaksuga tippkonverentsidel. Kes alustavatest ettevõtjatest ei ole soojenduskonverentsil kuulamas, see on jäänud stardis magama,“ lisas Alamets.
 
Inspiratsiooniseminar toimub 9. oktoobril kell 11.00-15.00 Tallinna Tehnikaülikooli Küberneetikainstituudis ning on reaalajas nähtav aadressil www.ajujaht.ee/inspiratsiooniseminar. Üritus on  osalejatele TASUTA. Oodatud on kõik ettevõtlusambitsioonidega noored, eriti kasulik on üritus neile, kes plaanivad oma äriidee esitada Ajujahi konkursile.
 
Lisainfo ja üritusele registreerumine www.ajujaht.ee.   
Jaga ürituse infot ka oma ettevõtöuspisikuga sõpradele Facebookis  www.facebook.com/Ajujaht.
 
Ettevõtluskonkursi Ajujaht eesmärgiks on aidata noori ettevõtjaid uuenduslike ettevõtete loomisel. Konkursi korraldaja on Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus. Konkursi korraldamist rahastatakse Euroopa Sotsiaalfondi ettevõtlusteadlikkuse programmi raames. Miljonikroonise auhinnafondi panevad kokku Eesti edumeelsed ettevõtted ja organisatsioonid: SEB, Skype, Ülemiste City, Eesti Arengufond, Tehnopol, Tartu Teaduspark, Tallinna Ettevõtlusamet, Tartu linn, Heateo Sihtasutus, Webmedia, Nasdaq OMX Tallinn, Tervise Paradiis, British Council, KredEx. Ajujahi aitavad ellu viia BDA Consulting, Invent Baltics ja Connect Eesti.
 
 
 
Lisainfo:                Lo Rihvk, BDA Consulting partner/ Ajujahi projektijuht
                               Tel: 51 15 625, E-post: lo at bda dot ee
                               www.ajujaht.ee, www.facebook.com/Ajujaht

 

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.