Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!05.09.2014

Tartu raudteejaamas avati elektriautode rendipunkt

Alates tänasest on Tartu raudteejaama juures avatud elektriautode renditeenuse ELMO Rent Vaksali rendipunkt. Seoses rendipunkti avamisega suurendati ka ELMO Rendi autode arvu Tartus, rentimiseks on kaks Nissan Leafi ja kaks Mitsubish i-Mievi.

Vaksali rendipunkt asub Tartu raudteejaama vastas, Kuperjanovi ja Vaksali tänava nurgal asuvas parkimisalas. ELMO Rendi eesmärk on populariseerida elektriautode kasutamist ning anda igale huvilisele võimaluse proovida omal käel elektriautoga sõitmist.

ELMO Rendi kasutamiseks tuleb end registreerida kasutajaks kodulehel www.elmo.ee. Auto rentimiseks on vaja hiljem ainult mobiiltelefoni.

ELMO Rendi rendipunktid asuvad Tallinnas Viru Keskuses, Tallinna bussijaamas, Väike-Rannavärava parklas, Tammsaare Ärikeskuses, Mustamäe Teaduspark Tehnopoli, Marienthali Selveri, Tallinna Sadama D-terminali, Ülemiste City ja Haabersti Rimi juures. Lisaks täna avatud Vaksali rendipunktile asub Tartus rendipunkt bussijaama vahetus läheduses Teaduskeskuse AHHAA kõrval.

  • 27. veebruar 2014

    TTÜ kutsub osalema infopäeval

    TTÜ kutsub osalema infopäeval, kus tutvustatakse „Rekonstrueeritud korterelamute sisekliima ja energiatarbe seire ja analüüs ning nende vastavus standarditele ja energiaaudititele“ uuringu tulemusi. Tartu infopäev toimub 13. märtsil...

  • 07. veebruar 2014

    Korterelamud investeerisid rekonstrueerimistoetuse abil 2013. aastal 30,3 mln eurot

    Lõppenud aastal kasutati 339 juhul korterelamute renoveerimisel riikliku finantsasutuse KredEx instrumente, kas siis rekonstrueerimistoetuse, renoveerimislaenu või korterelamu laenukäenduse näol, et muuta hooned energiasäästlikumaks....

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.