Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!27.08.2014

Riikidel on oluline roll Baltikumi riskikapitalituru arendamisel

KredExi juhataja Andrus Treier ütles täna Leedus Minges toimuval Eesti, Läti ja Leedu riskikapitali assotsiatsioonide seminaril toimunud paneeldiskussioonis, et Baltikumi riikide majandused ja sealhulgas riskikapitaliturg on suhteliselt väikesed ning seetõttu on riikide roll riskikapitalituru edendamisel ülioluline.

„Võrreldes Eestiga on Läti ja Leedu olnud eelnevatel aastatel riigi osalusega fondide käivitamisel aktiivsemad, luues mitmeid kohalikke fonde. Kuigi Eesti ettevõtetesse tehtavate investeeringute maht on varasemaga võrreldes tõusnud, siis on siinsete investorite rahastuse osakaal kõikidest omakapitaliinvesteeringutest siiski suhteliselt madal,“ ütles Treier.

Kaks aastat tagasi käivitunud Balti Innovatsioonifond on Treieri sõnul suurepärane näide Balti riikide koostööst, mis võimaldab muuta väikesed kapitaliturud ühiselt investoritele huvipakkuvamaks ning loob ettevõtetele täiendavaid finantseerimisvõimalusi.

„Tänaseks on antud mandaat nelja fondi moodustamiseks Balti Innovatsioonifondi juurde. Tehtud on juba esimene investeering ettevõttesse ning ootame uudiseid uute investeeringute kohta.“

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.