Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!10.12.2007

IT-teenuste pakkuja laienes KredExi abiga Lõuna- Aafrika turule

Smartlink Terminal OÜ, kelle peamisteks tegevusaladeks on klientidele terminalitöökohtade teenuse pakkumine, IT alaste spetsiaallaheduste loomine ning strateegiate ja visioonide väljatöötamine, laiendas oma teenuste pakkumist KredExi abil ka Lõuna-Aafrika turule.

 Ettevõtte juhatuse esimehe Henrik Põder’i sõnul tekkis mõte vallutada Lõuna-Aafrika Vabariigi (LAV) turgu nagu paljud asjad läbi juhuse. „KredExi tagatis võimaldas saada pangast lisafinantseerimist ning seeläbi mõtte teoks teha. Peab ütlema, et LAV on osutunud siiani kõige edukamaks välisturuks”, ütles Henrik Põder

 „Hetkel tegutseme seal juba laiemalt töötades välja uusi teenuseid. Lõplikult peab läbimurre turul selguma 2008-2009 aastal”, lisas ta.

 Smartlink OÜ loodi 2000. aastal, et pakkuda Eestis IT-teenuseid. 2003. aastal loodi selle kõrvale firma Smartlink Terminal OÜ eesmärgiga koondada ühte ettevõttesse terminallahenduste know-how ja pakkuda läbi selle ettevõtte terminallahendusi klientidele Eestis ning ka välismaal. Ettevõte on tegelenud peamiselt toodete arendamisega, partnerlussuhete arendamisega ning turu-uuringutega erinevatel välisturgudel nagu Saksamaa, USA, Poola, LAV, India, Lõuna-Korea. Tooteid ja teenuseid on müüdud Eestis, Poolas, USA-s ja Lõuna- Aafrika Vabariigis. Hetkel keskendub ettevõte LAV-i ja Poola turgudele, mille näol on tegemist kahe väga suure potentsiaali ja mahuga turuga.

 KredEx on riigi poolt loodud eesmärgiga aidata ettevõtetel areneda ja tõsta nende konkurentsivõimet rahvusvahelisel turul. Eesti ettevõtetele pakub KredEx laenukäendust, kapitalilaenu ja ekspordigarantiid. Käesoleval aastal on ettevõtted novembri lõpu seisuga võtnud pankadest oma tegevuse arendamiseks KredExi abiga laenu kokku 602 miljoni krooni ulatuses.

 • 04. aprill 2007

  KredEx kuulutab välja koolitushanke

  KredEx kuulutab välja hanke koolituste korraldamiseks korteriomanikele ja haldajatele
  teemal: “Eluasemefondi parendamiseks teadlikkuse tõstmine“

  Maksimaalne hanke summa kokku on 1 200 000 krooni
  Hanke teostamise lõpptähtajaks on 31. detsember 2007.a.
   
  Pakkumiste esitamise tähtaeg on 20. aprill. 2007.a, kell 13.55
   
  Taotlusvorm ja taotlemise täielikud tingimused on saadaval siin
  Lisainfo hanke kohta: 6 819 981

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.