Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!18.11.2009

Energiasäästunädala korraldamisel osales enam kui 30 ettevõtet ja üritustest sai osa üle 2000 inimese

Esmaspäeval lõppenud energiasäästunädala raames toimus üle kolmekümne erineva ürituse, kus osales kokku rohkem kui 2000 inimest.

Nädala raames toimus hulgaliselt seminare, kus jagati teavet energiasäästu erinevate võimaluste kohta kodus ja kontoris. Eraldi võib välja tuua näiteks Taani Saatkonna korraldatud konverentsi Riigikogus, konverentsi „Taastuvate energiaallikate uurimine ja kasutamine“ Maaülikoolis ning Säästva Eesti Instituudi poolt korraldatud „Säästva Arengu Foorumi“.
 
Suurima külastajate arvuga olid Lääne-Viru Energiasäästupäev Rakvere Põhjakeskuses ja elav näitus „Energiasäästu lahendused kodus“ Energia avastuskeskuses Tallinnas.
KredExi eluasemedivisjoni juhi Mirja Adleri sõnul õnnestus Eesti esimene energiasäästunädal üle ootuste hästi.
 
„Väga positiivne on, et nädala jooksul osales erinevates ettevõtmistes üle 2000 inimese. Enamus ürituste puhul olid saalid täis, mis näitab, et energiasäästu teema on  oluline ka tavakodanikule ning soovitakse õppida, kuidas on võimalik energiat ning kulusid kokku hoida“, ütles Mirja Adler.
 
„Loodame, et energiasäästunädalal osalenud  ettevõtted ja inimesed kannavad energiasäästu ideid edasi ning rakendavad erinevaid energiasäästumeetmeid," lisas ta.
 
Ettevõtted ja organisatsioonid, kes esimesel energiasäästunädalal osaleda ei saanud, saavad seda teha aasta pärast korraldataval järgmisel energiasäästunädalal.
 
Energiasäästunädala tarbeks loodud koduleht www.energiatark.ee jääb avatuks ka edaspidi ning sealt leiab nii näpunäiteid igapäevaseks energiasäästlikuks eluks kui ka erinevaid infomaterjale säästunädalal osalenud ettevõtetelt.
 
9.- 16. novembrini koostöös Säästva Eesti Instituudi, Eesti Korteriühistute Liidu, Tallinna Linnavalitsuse, Tartu Teaduspargi ja Eesti Energiaga toimunud energiasäästunädala eesmärk oli panna inimesi mõtlema energia tarbimise ning selle vähendamise peale. Ühte nädalasse koondati mitmeid tegevusi ja üritusi, et anda sellele teemale suurem kuuldavus ja nähtavus.

 • 19. märts 2009

  Ettevõtjate huvi KredExi ekspordigarantiide vastu on märgatavalt suurenenud

  2008. aastal esitati KredExile 151 ekspordigarantii taotlust ning aasta lõpu seisuga oli uusi ekspordigarantii lepinguid sõlmitud 38 eksportijaga 78 välisostja krediidiriskide garanteerimiseks krediidilimiitide summas 186 mln krooni....

 • 19. märts 2009

  KredEx suurendas ettevõtete krediidilimiiti

  Kolmapäeval kogunenud Kredexi nõukogu kiitis heaks võimaluse anda ettevõtetele laenu-, liisingu ja pangagarantiikäendusi kokku kuni 30 miljonit krooni ettevõtte kohta, seni oli maksimumsumma 16 miljonit krooni. Jätkuvalt kehtib 16 miljoni...

 • 19. märts 2009

  Riiklike laenukäenduste maht kahekordistub

  Täna kiitis valitsus heaks Ettevõtluse toetamise ja laenude riikliku tagamise seaduse muudatuse, millega suurendatakse laenutagatiste summat ning antakse ka suurettevõtetele võimalus taotleda laenukäendust. Majandus- ja...

 • 16. märts 2009

  KredEx väljastas ettevõtluslaenu käendusi ligi 360 miljoni krooni eest

  KredExi väljastatud ettevõtluslaenu käenduste maht oli 2008. aastal kokku 357 miljonit krooni, mis on 2% enam kui aasta varem. „Arvestades möödunud aastal majanduses ja eelkõige finantssektoris toimunud arenguid, kus väljastatavate...

 • 04. märts 2009

  Riik kaotab Kredexi suurettevõtete piirangu

  Majandusministeerium saatis kooskõlastusringile seaduseelnõu, mis kaotab Kredexile seni kehtiva piirangu, mille tõttu suurettevõtted ei saa taotleda laenutagatisi. Majanduskasvu tingimuses oli piirangu eesmärgiks ergutada ettevõtluslaenu...

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.