Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!30.08.2012 energiasäästunädal

Energiasäästunädal kutsub ettevõtteid osalema

Neljandat aastat toimuva Energiasäästunädala raames kutsutakse ettevõtteid ja organisatsioone üles korraldama energiasäästu teemalisi üritusi.

5.-11. novembril toimuva Energiasäästunädala põhiteemad ulatuvad energiaturu avanemisest, hoonete energiatõhususest ja taastuvenergiast kuni säästliku transpordi ja CO2 kvootideni. Energiasäästu nädala eesmärk on tõsta inimeste teadlikkust energiasäästu võimalustest ja motiveerida neid säästlikumalt tegutsema. Nädalaga oodatakse liituma ettevõtteid, mittetulundusühinguid ja avaliku sektori asutusi, kes soovivad laiemale avalikkusele tutvustada erinevaid viise energia säästmiseks.

Energiasäästunädala peakorraldaja Tiit Pika sõnul oodatakse säästunädala programmi panustama kõiki ettevõtteid, asutusi ja organisatsioone, kellel on tarbijatele edastada mõni energia säästmist puudutav sõnum. „Säästmine on inimeste jaoks oluline teema ning Energiasäästunädal on hea võimalus nende inimesteni jõudmiseks. Säästuteemade käsitlemine ja ürituste korraldamine nädala raames aitab tõmmata säästmist edendavatele algatustele suuremat tähelepanu kui see muidu võimalik oleks,” kommenteeris Pikk.

Energiasäästunädal toimub traditsiooniliselt hilissügisel, tänavu 5.-11. novembril. Registreerumine ettevõtetele ja organisatsioonidele kestab 17. septembrini. Energiasäästunädala kohta leiab lisainfot kodulehel www.energiatark.ee.

Energiasäästunädala korraldavad Tartu Regiooni Energiaagentuur, KredEx, Eesti Energia, Eesti Korteriühistute Liit, Keskkonnainvesteeringute Keskus, Säästva Eesti Instituut, Tartu Teaduspark, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium ning Swedbank. Teavitustöös abistavad Energiasäästunädalat Raadio Elmar ja Postimees.

Lisainfo:

Tiit Pikk
Energiasäästunädala peakorraldaja
Tartu Regiooni Energiaagentuur
525 3868

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.