Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!18.11.2014

Andrus Treier: riiklike finantsinstitutsioonide roll kapitaliturgude funktsioneerimisel on alati oluline

KredExi juhataja Andrus Treier ütles täna Tallinnas FinanceEstonia foorumil toimunud paneeldiskussioonis „Eesti majanduse pikaajaline rahastamine“, et riiklike finantsinstitutsioonide roll kapitaliturgude funktsioneerimisel on alati oluline.

„Riigi roll kapitaliturgude toetamisel võimendub eelkõige keerulisematel aegadel, aga kogemus näitab et ka parematel aegadel jääks osa igati asjalikke ettevõtteid finantseerimata. Näiteks täna, mil pankade laenutingimused on ajaloo soodsaimal tasemel, kasutab KredExi laenukäendust endiselt ligi 500 väikest ja keskmist ettevõtet aastas,“ ütles Treier.

„Traditsiooniliselt on riiklikel investoritel oluline koht näiteks riskikapitalituru arendamisel. KredExi kaasinvesteeringuga loodud Balti Innovatsioonifondi käivitumine on toonud kaasa riskikapitalituru elavnemise ning lähiajal on alustavad mitmed fondid siinsetesse kõrge kasvupotentsiaaliga ettevõtetesse investeerimist. Riiklike investoriteta ei oleks seda juhtunud. Küsimus pole selles, kas riik peaks turu toimimisele kaasa aitama, vaid selles, kuidas seda teha. On vaja leida sobiv sekkumisviis selleks, et aidata turul toimida, põhjustamata samas negatiivseid moonutusi või sõltuvust olukorras, kus turuosalised suudavad ise ettevõtteid sobilikke tingimustel rahastada,“ lisas Treier.

 

  • 27. veebruar 2014

    TTÜ kutsub osalema infopäeval

    TTÜ kutsub osalema infopäeval, kus tutvustatakse „Rekonstrueeritud korterelamute sisekliima ja energiatarbe seire ja analüüs ning nende vastavus standarditele ja energiaaudititele“ uuringu tulemusi. Tartu infopäev toimub 13. märtsil...

  • 07. veebruar 2014

    Korterelamud investeerisid rekonstrueerimistoetuse abil 2013. aastal 30,3 mln eurot

    Lõppenud aastal kasutati 339 juhul korterelamute renoveerimisel riikliku finantsasutuse KredEx instrumente, kas siis rekonstrueerimistoetuse, renoveerimislaenu või korterelamu laenukäenduse näol, et muuta hooned energiasäästlikumaks....

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.