Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!Karjäär

Lisel Kaup

sekretär

Liitusin KredExi meeskonnaga veebuaris 2017. Olin just tulnud tagasi pikemalt reisilt ja alustanud uuesti tööotsinguid. Jälgisin aktiivselt sobivaid töökuulutusi ja võrdlesin neis olevaid nõudmisi oma oskuste ja omadustega. KredEx otsis asendussekretäri, kuid minu eelnev töökogemus oli hoopis logistika valdkonnast. Kuna olin kuulnud KredExist kui heast tööandjast, otsustasin kandideerida.
Tööle saades pidin arvestama, et tegemist on tähtajalise töölepinguga ehk lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendamisega. Teadvustasin endale, et mu töösuhe võib küll jääda lühikeseks, aga olin kindel, et soovin siiski saada kogemust mainekas ettevõttes.
Tööandjana KredEx tõesti panustab oma inimestesse andes võimaluse end täiendada, et olla oma töös parim. Olen tänulik, et mulle korraldati väga hea sisse-elamisprogramm ja sain igapäevaselt abi tööülesannete omandamisel. Kuigi olen tööl tähtajalise lepinguga, ei ole ma seda kunagi tundud, sest minuga arvestatakse ja minusse panustatakse samamoodi, kui teistesse meeskonna liikmetesse.
Olen siiani rohkem kui rahul, et mul on võimaluse olla osa KredExi suurepärasest meeskonnast ning et saan anda oma panuse KredExi eesmärkide saavutamiseks.

 

 Natalja Pauku

ettevõtlusdivisjoni kliendihaldur

Olen töötanud KredExis rohkem kui üheksa aastat. Enne seda töötasin ühes Eesti suuremas pangas. Otsides uusi väljakutseid nägin KredExi tööpakkumist ettevõtlusdivisjoni kliendihalduri ametikohale. Kuna olin varasemate tööülesannete tõttu juba KredExiga kokku puutunud ja organisatsioon oli mulle tuttav, siis olin väga huvitatud konkursi võitmisest ja KredExisse tööle asumisest.
Minu ülesandeks on KredExis käendus- ja laenutaotluste menetlemine. Kliendihaldurina töötades on mul võimalus näha ja hinnata Eesti ettevõtluses toimuvat, samas nõuab ettevõtete finantseerimisvajaduste analüüs kursis olekut majanduses toimuvaga ka väljaspool Eestit. Pean oluliseks head koostööd KredExi partnerite ja klientidega, kelleks on nii alustavad väikeettevõtted kui ka juba edukalt tegutsevad suured ettevõtted. Töö on olnud siiani väga huvitav ja motiveeriv, sest võimaldab hoida end kursis ettevõtluses toimuvate pidevate muudatustega ja anda oma panus Eesti majanduse arengusse.
KredEx on tööandjana väga hooliv, aus ja õiglane. Meil on suurepärane meeskond, kelle omavaheline koosöö on asjalik ja vaba aja veetmine meeldiv.

   

Raina Toomvap

raamatupidaja

Töötan KredExis alates 2007. aasta teisest poolest. Alustasin finantsosakonna raamatupidajana, kus lisaks igapäevasele raamatupidamistööle haldasin ettevõtlusvaldkonna käendustaotluste ja lepingute andmebaasi. Peagi kasvas meie osakonna töömaht, muutus töökorraldus ja minu tööülesanded jäid raamatupidamisvaldkonda.
KredExi tütarettevõtte sünniga 2010. aastal lisandusid mulle mitmed uued tööülesanded. Töö muutus huvitavamaks ja vaheldus- ning vastutusrikkamaks. Aina enam tuli juurde uusi valdkondi, mis nõudsid enesetäiendamist.
KredExis töötamine on olnud mulle motiveeriv, kuna nii KredExi enda kui tema tütarettevõtte pidev areng toob pidevalt väljakutseid, et õppida ja omandada uusi oskusi. Kaasaegne töökeskkond ja toredad kolleegid muudavad igapäevatöö meeldivaks.

  

 

Triin Reinsalu

eluaseme ja energiatõhususe divisjoni juht

Tulin KredExisse tööle kümme aastat tagasi. Esimesed kuus aastat töötasin riskiosakonna juristina ning ennekõike paelus mind selle töö juures mitmekülgsus ja vajadus end pidevalt arendada. Viimased neli aastat olen KredExis juhtinud eluaseme ja energiatõhususe divisjoni, mis on andnud mulle võimaluse omandada väga palju uusi teadmisi.
Tööandjana annab KredEx igapäevaselt põhjust olla pühendunud ja lojaalne, sest võimaldab kaasa rääkida erinevates olulistes eluaset puudutavates küsimustes ning väärtustab mõtestatud tegevust.
Kindlasti on mind KredExis nii pikalt hoidnud kokkuhoidev meeskond, kelle seas on küll väga erinevate valdkondade eksperdid, kuid kes täiendavad üksteist meeldivalt. Samuti on olulised ühised üritused, mille korraldamisse alati panustatakse ning mis pakuvad kõikidele lisamotivatsiooni.
Oma töö puhul hindan kõige enam võimalust mõjutada ja ka ellu viia poliitikaid, mis puudutavad meile ehk kõige olulisemat – kodu.

  

 

Ave Sullin

krediidikindlustuse krediidianalüütik

Liitusin KredEx Krediidikindlustuse meeskonnaga 2010. aastal vahetult peale kindlustusseltsi loomist. Viie aasta käigus on olnud mul võimalus lähedalt näha alustava ettevõtte kasvu mitmesaja miljonilise riskiportfelliga kindlustusseltsiks.
Olin varasemalt töötanud rahvusvahelises audiitorbüroos ja kokku puutunud ettevõtete finantsstruktuuri toimimisega, kuid krediidikindlustuse valdkonna spetsiifika tõttu olen saanud ennast pidevalt täiendada ja uut juurde õppida. Lisaks analüütikutööle olen saanud ennast proovile panna koolitajana krediidijuhtimise teemadel, et avada ettevõtjatele krediidianalüüsi erinevaid tahke.
Pean oma töö suureks plussiks asjaolu, et saan anda oma panuse Eesti ettevõtete edulugudesse võimaldades neil julgemalt läbi lüüa tihedas rahvusvahelises konkurentsis. Krediidianalüütiku tööpõld on seetõttu sama rahvusvaheline ja mitmekülgne kui Eesti riigi ettevõtete erinevate ekspordipartnerite valik üle kogu maailma.
Mõnus töökeskkond, toredad kolleegid ning võimalus töötada koos valdkonna tipptegijatega on olnud rahuldust pakkuv, arendav ja väga meeldiv.

 

 

 

 

 

 

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.