Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!KredExi ja Euroopa Investeerimisfondi koostöö võimaldab Eesti ettevõtetele 200 mln euro ulatuses täiendavat finantseerimist

KredEx ja Euroopa Investeerimisfond (EIF) sõlmisid detsembri lõpus koostöölepingu COSME (Programme for the Competitiveness of Enterprises and Small and Medium-sized Enterprises) kaasgarantii kasutamiseks. Leping võimaldab KredExil järgneval kolmel aastal soodsamatel tingimustel käendada ligikaudu tuhande väikese ja keskmise suurusega ettevõtte laene, pangagarantiisid ja liisinguid kogusummas 200 miljonit eurot.

„Kaasgarantii võimaldab KredExil EIF-ga teatud projektide osas riske jagada. Seetõttu saab KredEx järgnevatel aastatel ettevõtete poolt pankadest võetavaid laene, pangagarantiisid ja liisinguid käendada suuremas mahus ja soodsamatel tingimustel, mis parandab ka tavapärasest riskantsemate projektide ligipääsu võõrfinantseerimisele," ütles KredExi juht Lehar Kütt.

KredExi laenukäendus on suunatud eelkõige kiiresti arenevatele ettevõtetele, kes soovivad kaasata pangast võõrfinantseerimist, kuid kel puuduvad selle saamiseks piisavad tagatised.

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.