Teie arvamus on meile tähtis.

Tagasiside aitab meil muuta teenindust paremaks.

Saatja nimi
Saatja e-post
Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname tagasiside eest!

Saada vihje!

Ootame Teie vihjeid võimalike rikkumiste, pettuste, korruptsiooni ning eetikaalaste rikkumiste kohta.

Tegemist on anonüümse vihjega.

Teade
* Kõik lahtrid peavad olema täidetud.
Täname vihje eest!Osalejate muljed

Võrumaal Vastseliina Gümnaasiumi 9. klassi õpilastega kohalikke ettevõtteid külastanud õpetaja Siiri Toomiku sõnul avardab ettevõtete külastamine noorte silmaringi ja aitab neil oma tuleviku osas kaalutletud otsuseid langetada. “Karjääriretke päev oli igati meeldejääv! Nägime ja kuulsime palju uut ning saime aru, et ka kodukohas on olemas tasuvaid töökohti ning et ka Võrumaal on võimalik luua edukaid ettevõtteid. Nii mõnedki meie klassi poisid oleksid kohe meeleldi meie poolt külastatud karjääri tööle läinud.”

Palupera, Ala ja Pühajärve Põhikoolide 9. klassi õpilastega kohalikke ettevõtteid külastanud Palupera Põhikooli õpetaja Arvet Silk tõi välja, ettevõtete külastamine ja nende tööga tutvumine on kogemus, mida ei ole võimalik asendada. "Oli igati huvitav ja asjalik päev ning jäime karjääriretkega väga rahule. Uut infot sellest päevast oli nii õpilastele kui ka mulle endale! Sellised ekskursioonid on õpilaste jaoks suurepäraseks võimaluseks saada rohkem infot oma kodupiirkonna tegemiste, võimaluste ja töökohtade kohta. Olulisi otsuseid tuleb langetada ju juba pärast põhikooli lõpetamist."

Simuna Kooli, Vasta Kooli, Muuga-Laekvere Kooli, Põlula Kooli ja Rakvere Ühisgümnaasiumi õpilastega karjääriretkel käinud Simuna Kooli direktor Kaja Põldmaa sõnul oli ekskursioon igati väärtuslik käik: "Kõige põnevam oli teadasaamine, et siinsamas Rakvere külje all on nii võimas tehas, mis toodab sadamatele kaisid ja ujuvsildu mitte ainult Eestimaa vajadusteks, vaid ka väga paljudesse välisriikidesse. Ka Jäneda puit üllatas rahvusvahelisusega - meid vastu võtnud ettevõtte juht tutvustas ettevõtet inglise keeles ja selline keeleoskuse vajadus keset Eestit oli õpilaste jaoks uus kogemus. Retkelt saime ka kinnituse, et kui on tahtmist ja pealehakkamist, pole vaja karta töötuksjäämist."

Õpilastega karjääriretkel käinud Krootuse Põhikooli õpetaja Aime Sabre tõdes, et külastatud ettevõtted olid väga põnevad ja vastuvõtt neis soe. "Saime üsna suure positiivse üllatuse osaliseks meie kodukoha naabruses Sõrestes asuvas Rae kivitehases, mis toodab ehitusplokke, tänava- ja äärekivisid - varasemalt ei teadnud me nende tegemiste kohta. Samuti oli tore tutvuda Ruusal Sverixi tootmishoonetega ja näha, kuidas valmivad männipuidust aiamööbli detailid. Omaette elamuse pakkus ka ettevõttes OÜ Astel meid vastu võtnud ettevõtte juht Villu Kinks, kes suutis anda õpilastele edasi mõtte hariduse tähtsusest ja sellest, et head töömehed on nende ettevõttes alati teretulnud.”

Tabivere Põhikooli õpetaja Lembe Lõhmuse sõnul oli õpilaste tagasiside KredExi karjääriretkele oli igati positiivne. "Õpilased tõid välja, et uusi teadmisi saadi nii ettevõtete endi kui ka nende töö kohta. Tundub, et ettevõtete edulood ja positiivsus olid õpilaste jaoks sütitavad, sest nii mõnelgi üheksandikul tekkis mõte ka ise järgmisel suvel mõnd tööd järgi proovida.”

kredex.ee kasutab küpsiseid. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.

Rohkem infot. Sain aru.